Nový článok inzercia po novom

Autor: Erika Markovičová | 6.3.2012 o 18:22 | (upravené 10.3.2012 o 10:38) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  80x

Dlho som rozmýšľala,ako začať s písaním do blogu.Najskôr ako,keďže som staršia generácia a potom o čom.Nápadov vždy bolo dosť,ale keď som sa rozhodla to zrealizovať,zrazu som zapochybovala.Rozhodla som sa nahryznúť oblasť,ktorá,aj keď to tak nevyzerá,úzko súvisí s našou súčasnou politickou situáciou.Tlač v našom štáte je veľmi rôznorodá.Je to pole statočných bojovníkov,redaktorov,novinárov.Cieľom každého z nich je zaujať. Je vo väčšej miere vyjadrením profesionálov,politikov,celebrít.Ešte nebol vytvorený bulvár,ktorý by tvorili obyčajní ľudia.bolo by zaujímavé,keby existovala tlač, vychádzajúca z ľudu,pre vzájomú výmenu názorov a pre našu vrchnosť.Celý život dostávame len raz za 4 roky lístočky do rúk,čo tiež je relatívne vyjadrenie,keďže ich obsah a množstvo je dané.Existujú síce také malé priestoríky,rubriky,kde malými písmenami sa zverejní názor akéhosi občana,ktorý si posťažuje,ale čo? Prečítame si,ale odozva žiadna.Máme len dobrý pocit,že sme im dali.Vzala som si inzertné noviny a povedala som si,že práve oni sú vyjadrením života a životnej úrovne v našom štáte.Tak akosi pomedzi riadky som si ich začala čítať po svojom.Skúsim po svojom Vám kúsok prečítať.

 

" Inzertné noviny"  Pozemky: Vymením pozemok pod Tatrami, nachádzajúci sa v Rusovciach,za pozemok pri železnici.

Finančníctvo:GMB- zo zadu Baltazár,Melichar,Gašpar,Vám výhodne zúročia Vaše celoživotné úspory.

Výmena:Vymením RD v Malackách na Družstevnej ulici za tabletky na spanie.Výhodná poloha,dobrý susedia,tichá lokalita

Služby:Vybielim  Váš byt dôkladne a lacno.

Sťahovanie:Nemáte zaplatené nájomné? Presťahujeme Vás ihneď.

Rastliny: Predám semená Sasanky.zn.samoopeľovacie.

Drobnochov: Veľkochov predá biele kone,niektoré sú aj čierne.

Predám neviem koĺko ročnú Gorilu aj s venom,možnosť aj adopcie.

Práca-ponuka: Zahraničná firma,ktorá ma prázdniny,hľadá 2000 zamestnancov na Slovensku do výroby.Potrebná znalosť maďarčiny,angličtiny,nemčiny,čínština-výhodou.Vysokoškolské vzdelanie,vek od 20 rokov-do30 rokov s praxou,znalosť práce s PC- všetky programy expert,mzda 2000,-eur brutto /pozn.tento plat je mienený spolu pre všetkých zamestnancov./Jedná sa o jednoduchú prácu na smeny aj v soboty a nedele.Možnosť získať podnikové benefita,napríklad-mzda

Práca ponuka: Chcete podnikať z tepla domova,bez rizika? Plat istý + provízie,závisí od Vašej šikovnosti.K dispozícií -osobné auto,mobily,notebooky,strava zabezpečená,ubytovanie zadarmo.Imunita Vášho zdravia zabezpečená.Voľná pracovná doba.Nutné cestovanie do zahraničia.Jazykové znalosti nie sú nutné. Na vzdelaní nezáleží.Miesto výberového konania:Parlament,ak tam nebudeme:Parlamentka   .

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

BLOG INEKO

Máme priveľa magistrov a inžinierov, dlho študujeme a neodmeňujeme úspech

Rozdiely vo vzdelávaní medzi Slovenskom a krajinami OECD.


Už ste čítali?